
Plexiglasskivor gopAkryl Plana Plaster 3x300x300 mm
209 kr 219 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Akryl Plana Plaster 3x300x300 mm
209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 3x300x300 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Varumärke
Beskrivning
Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 3x300x300 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | AE03000030 |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Akryl |
| Höjd | 3 mm |
| EAN-nr | 7392814100117 |