Plexiglasskivor gop Akryl Plana Plaster 5 mmL:750 B:600 mm
519 kr
489 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
750 mm

Akryl Plana Plaster 5 mm
L:750 B:600 mm
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 5 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Varumärke
gopBeskrivning
Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 5 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | AE05000060 |
| Längd | 750 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Akryl |
| Höjd | 5 mm |
| EAN-nr | 7392814100131 |
