
Plexiglasskivor gopAkryl Plana Plaster 5 mmL:1200 B:750 mm
979 kr1 029 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Längd

Akryl Plana Plaster 5 mm
L:1200 B:750 mm 979 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 5 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Varumärke
Beskrivning
Transparenta Plexiglasskivor av akryl Plana Plaster 5 mm. Skivorna är glasklara, genomskinliga och har ytglans. Hög motståndskraft mot sol, väder och vind. Idealiskt att använda som material till inredning, möbler, avskärmningar utomhus, väderskydd eller som slagtåligare alternativ till ömtåligt glas.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | AE05000011 |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Akryl |
| Höjd | 5 mm |
| EAN-nr | 7392814100148 |