
Tätningslist gopPlasttak Självhäftande
239 kr 319 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Plasttak Självhäftande
239 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Självhäftande tätningslist till tvärregel och fram och bakreglar. Placeras på alla tvärgående reglar i fram-, mitten- och bakkant under takskivorna.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | XD00001000 |
| Längd | 6000 mm |
| Bredd | 15 mm |
| Serie | Skyroof |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Tätningslist |
| Höjd | 12 mm |
