
Trapetstak PlastmoJärboPro Klar 0,8 mmBxLxT: 1040x4800x0,8 mm
1 709 kr/st6 750 kr/stLägsta totalpris 6 836:-
Spara 75 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd

JärboPro Klar 0,8 mm
BxLxT: 1040x4800x0,8 mm4 st
6 836 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Trapetstak JärboPro från Plastmo är av enastående kvalitet med exceptionellt hög slagstyrka och perfekt för dig som inte ställer några krav på isolering. JärboPro är försedd med extra UV-skydd vilket ger extra lång livslängd samt att mer än 99,9% UVA och UVB filtreras bort.
Plastmo erbjuder 15 års reklamationsrätt på JärboPro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Plastmo |
|---|---|
| Art.Nr. | 3088480 |
| Längd | 4800 mm |
| Bredd | 1040 mm |
| Tjocklek | 0,8 mm |
| Serie | JärboPro |
| Färg | Klar |
| Material | Polykarbonat |
| Ljustransmission | 90 % |
| Tålighet | -50 °C till 100 °C |
| Produkttyp | Styckvis |
| Modell | Korrugerad plast |
| EAN-nr | 7290103120191 |
