Trapetstak Plastmo JärboPro Opal 0,8 mmBxLxT: 1040x4800x0,8 mm
1 709 kr/stLägsta totalpris 6 500:-
1 625 kr/stSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
4800 mm

JärboPro Opal 0,8 mm
BxLxT: 1040x4800x0,8 mm
4 st / 6 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Trapetstak JärboPro från Plastmo är av enastående kvalitet med exceptionellt hög slagstyrka och perfekt för dig som inte ställer några krav på isolering. JärboPro är försedd med extra UV-skydd vilket ger extra lång livslängd samt att mer än 99,9% UVA och UVB filtreras bort.
Varumärke
PlastmoBeskrivning
Trapetstak JärboPro från Plastmo är av enastående kvalitet med exceptionellt hög slagstyrka och perfekt för dig som inte ställer några krav på isolering. JärboPro är försedd med extra UV-skydd vilket ger extra lång livslängd samt att mer än 99,9% UVA och UVB filtreras bort.
Plastmo erbjuder 15 års reklamationsrätt på JärboPro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Plastmo |
| Art.Nr. | 3188480 |
| Längd | 4800 mm |
| Bredd | 1040 mm |
| Tjocklek | 0,8 mm |
| Serie | JärboPro |
| Färg | Opal |
| Material | Polykarbonat |
| Ljustransmission | 45 % |
| Tålighet | -50 °C till 100 °C |
| Typ | Styckvis |
| Modell | Korrugerad plast |
| EAN-nr | 7290103120146 |



