
Vägganslutning gopPlasttak Vit
fr.1 049 krfr.1 099 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
För att täta takkonstruktionen och få ett praktiskt avslut mot husvägg som håller vatten borta så rekommenderar vi att använda en vägganslutning.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
|---|---|
| Art.Nr. | PK16003037-GOP |
| Längd | 3780, 5150 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Serie | Skyroof |
| Färg | Vit |
| Material | Aluminium |
| Typ | Vägganslutnikng |
| Höjd | 70 mm |
