Altantak Skarvkit gop Grå 400x45x80 mm
2 149 kr
1 129 krSpara 47 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Grå 400x45x80 mm
1 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Altantak Skarvkit gop Grå 400x45x80 mm kan du enkelt ändra bredden på altantaken gop Feria och gop Olympia.
Varumärke
gopBeskrivning
Med Altantak Skarvkit gop Grå 400x45x80 mm kan du enkelt ändra bredden på altantaken gop Feria och gop Olympia.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XT00523001 |
| Längd | 400 mm |
| Bredd | 45 mm |
| Färg | Mörkgrå |
| Material | Stål/Plastlist |
| Vikt | 3,1 kg |
| Höjd | 80 mm |
| Vikt | 5 kg/m² |
| EAN-nr | 7392814011260 |
