Hängränna PlannjaFärg: Klarvit Längd: 2000 mm, Dimension: 125 mm
204 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Dimension (mm):
125
Längd:
2000 mm
Färg:
Klarvit

Hängränna Plannja
Färg: Klarvit Längd: 2000 mm, Dimension: 125 mm
204 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PlannjaBeskrivning
Hängrännan tar hand om vattnet som kommer från taket.
Dokument
Recensioner
Christine Verifierad köpare
för 1 år sedanLängd är bra för oss. Leverans var snabb.
Robert ÖVerifierad köpare
för 2 år sedanBra produkt och fin färg
+ Lättmonterad
- Skulle funnits längre dimensioner
Egenskaper
| Varumärke | Plannja |
| Art.Nr. | 350101125 80 2000 |
| Färg | Klarvit |
| Produkttyp | Hängränna |
| Dimension | 125 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Nyans | Klarvit |
| För Stuprör | 125 mm |
| EAN-nr | 7330121001710 |

