Rännkroksskruv Plannja 4,8x35mm RostfriFärg: Blyertsgrå Längd: 35 mm, Dimension: 4,8x35 mm
428 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Blyertsgrå
Nyans:
Blyertsgrå

4,8x35mm Rostfri
Färg: Blyertsgrå Längd: 35 mm, Dimension: 4,8x35 mm
428 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fästelement i rostfritt används både till stål och aluminium och vanligen till infästning i stålregel och uppfyller min. korrosivitetsklass C4.
Varumärke
PlannjaBeskrivning
Fästelement i rostfritt används både till stål och aluminium och vanligen till infästning i stålregel och uppfyller min. korrosivitetsklass C4.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Plannja |
| Art.Nr. | 312201 18 |
| Färg | Blyertsgrå |
| Typ | Rännkroksskruv |
| Dimension | 4,8x35 mm |
| Längd | 35 mm |
| Bredd | 4,8 mm |
| Nyans | Blyertsgrå |
| Antal | 100 st/frp |
| EAN-nr | 7393382200131 |
