Börjannock Benders Rak YtbehandladRöd
331 kr
302 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

Rak Ytbehandlad
Röd
302 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Börjannock Benders Rak Ytbehandlad används som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Varumärke
BendersBeskrivning
Börjannock Benders Rak Ytbehandlad används som första nockpanna vid sadeltak. Nocken är försedd med gavel. Passar till nockpanna rak.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 031526 |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Röd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 370 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Antal (st/pall) | 30 st/pall |
| Vikt | 4,8 kg/st |
| Nyans | Röd |
| Bygglängd | 250-290 mm |
| Produkttyp | Börjannock |
| EAN-nr | 7340018112504 |
