Nockanslutningspanna Benders Tvilling Obehandlad
118 kr
105 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Tvilling Obehandlad
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nockanslutningspanna Benders Tvilling Falsat Lertegel Naturröd används tillsammans med Tvilling takpanna. Åtgång ca 11,6 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockanslutningspanna Benders Tvilling Falsat Lertegel Naturröd används tillsammans med Tvilling takpanna. Åtgång ca 11,6 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | H20324 |
| Serie | Tvilling |
| Färg | Naturröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Lertegel |
| Längd | 365 mm |
| Bredd | 222 mm |
| Antal (st/pall) | 256 st/pall |
| Vikt | 2,5 kg/st |
| Bygglängd | 290 mm |
| Byggbredd | 172 mm |
| Nyans | Röd |
| Max Läktavstånd | 266-285 mm |
| Produkttyp | Nockanslutningspanna |
| EAN-nr | 7340018183627 |
