Nockanslutningspanna Benders Tvilling Ytbehandlad
fr.150 kr
fr.128 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tvilling Ytbehandlad
128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nockanslutningspanna Benders Tvilling Falsat Lertegel Grafit används tillsammans med Tvilling takpanna. Åtgång ca 11,6 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockanslutningspanna Benders Tvilling Falsat Lertegel Grafit används tillsammans med Tvilling takpanna. Åtgång ca 11,6 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Tvilling |
| Färg | Grå, Nötbrun, Titansvart |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Lertegel |
| Längd | 365 mm |
| Bredd | 222 mm |
| Antal (st/pall) | 256 st/pall |
| Vikt | 2,5 kg/st |
| Bygglängd | 290 mm |
| Byggbredd | 172 mm |
| Max Läktavstånd | 266-285 mm |
| Produkttyp | Nockanslutningspanna |
| Nyans | Brun, Grå, Svart |
