Nockpanna Benders med Fals 300 mm CandorSvart
176 kr
169 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

med Fals 300 mm Candor
Svart
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 499 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Nockpanna Benders med Fals 300 mm Candor Svart passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema och Exklusiv. Åtgång 3,3 st/lpm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Nockpanna Benders med Fals 300 mm Candor Svart passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema och Exklusiv. Åtgång 3,3 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 033080 |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Svart |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 4,6 kg/st |
| Typ | Nockpanna |
| Nyans | Svart |
| Bygglängd | 310 mm |
| EAN-nr | 7340018159301 |
