
Nockpanna Bendersmed Fals 300 mm Ytbehandlad
fr. 121 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nockpanna Benders med Fals 300 mm Ytbehandlad passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema och Exklusiv. Åtgång 3,3 st/lpm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Brun, Grön, Gul, Mellangrå, Röd, Svart, Tegelröd, Tegelröd/Brun, Vinröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 4,6 kg/st |
| Bygglängd | 310 mm |
| Produkttyp | Nockpanna |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Gul, Röd, Röd/Brun, Svart |
