
Nockpanna Bendersmed Fals 300 mm YtbehandladBrun
121 kr 135 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

med Fals 300 mm Ytbehandlad
Brun 121 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nockpanna Benders med Fals 300 mm Ytbehandlad passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema och Exklusiv. Åtgång 3,3 st/lpm.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 033022 |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Brun |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Vikt | 4,6 kg/st |
| Nyans | Brun |
| Bygglängd | 310 mm |
| Produkttyp | Nockpanna |
| EAN-nr | 7340018114874 |
