
Nockpanna BendersRak BrilliantSkiffer
90 kr/st 103 kr/stPris/frp 360:-
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Nockpanna Benders Rak Brilliant passar både till en- och tvåkupig takpanna. Nockpannan passar till Palema, Exklusiv och till Carisma (Carisma, under 20° och över 40° taklutning). Säljes endast i hela buntar om 4 st.
Åtgång ca 2,8 st/lpm.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Priset är i styck men säljes enbart i förpackning om 4 st/paket. Räknas om automatiskt när du väljer antal.
Bredd 230/250 mm (konade).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Priset är i styck men säljes enbart i förpackning om 4 st/paket. Räknas om automatiskt när du väljer antal.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 030051 |
| Serie | Palema/Exklusiv/Carisma |
| Färg | Skiffer |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Antal (st/pall) | 120 st/pall |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Vikt | 3,8 kg/st |
| Nyans | Grå/Svart |
| Bygglängd | 330-370 mm |
| Produkttyp | Nockpanna |
| EAN-nr | 7340018111644 |
