Valmklocka Benders Slut med Fals 300 mm Candor
fr.929 kr
fr.875 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Slut med Fals 300 mm Candor
875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Valmklocka Benders Slut med Fals 300 mm Candor Svart används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Slut med Fals 300 mm Candor Svart används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till 40-50 grader taklutning. Passar till nockpanna med fals 300 mm.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema/Exklusiv |
| Färg | Kastanjebrun, Mellangrå, Olivgrön, Svart, Tegelröd, Terracottaröd |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Betong |
| Längd | 340 mm |
| Bredd | 370 mm |
| Vikt | 13,4 kg/st |
| Produkttyp | Valmklocka |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Röd, Svart |
