Valmklocka Benders Universal Ytbehandlad
fr.1 915 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Universal Ytbehandlad
1 915 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Valmklocka Benders Universal Falsat Lertegel Skiffersvart används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano.
Varumärke
BendersBeskrivning
Valmklocka Benders Universal Falsat Lertegel Skiffersvart används vid valmade tak där en plan nock och två lutande nockar möts. Passar till takpannor Hansa, Tvilling och Piano.
Bredd 330 mm (öppning 240 mm).
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Övrigt:
-Upp till 2 % kross vid leverans kan förekomma och ersätts inte.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Hansa/Tvilling/Piano |
| Färg | Bongossibrun, Gammalröd, Grafit, Nötbrun, Skiffersvart, Titansvart |
| Enhet | Styck |
| Yta | Blank |
| Material | Lertegel |
| Längd | 360 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Vikt | 3,1 kg/st |
| Produkttyp | Valmklocka |
| Nyans | Brun, Grå, Grå/Svart, Röd, Svart |
