Avloppsluftare Benders Plåt Carisma
fr.1 339 kr
fr.1 299 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plåt Carisma
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Avloppsluftare Benders Plåt Carisma levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Passar Carisma.
Varumärke
BendersBeskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Carisma levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Passar Carisma.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Carisma |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Typ | Avloppsluftare |
| Vikt | 3,1 kg |
| Nyans | Röd, Svart |
