
Avloppsluftare BendersPlåt ExklusivTegelröd
1 264 kr1 529 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

Plåt Exklusiv
Tegelröd1 264 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Exklusiv levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Exklusiv.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 051124 |
| Serie | Exklusiv |
| Färg | Tegelröd |
| Material | Plåt |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Enhet | Styck |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Röd |
| Antal (st/pall) | 24 st/pall |
| Vikt | 3 kg |
| EAN-nr | 7340018125276 |
