
Avloppsluftare BendersPlåt PalemaSvart
1 251 kr1 339 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg

Plåt Palema
Svart1 251 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Avloppsluftare Benders Plåt Palema levereras komplett med plåtpanna och huv ihopmonterade, underbeslag, flexirör och hatt. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till Palema.
Ställbar efter taklutning upp till 45 grader. Kan användas till 75 resp 110 mm rör. För koppling till 75 mm rör krävs adapter 060300.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 051220 |
| Serie | Palema |
| Färg | Svart |
| Material | Plåt |
| Längd | 460 mm |
| Bredd | 360 mm |
| Enhet | Styck |
| Produkttyp | Avloppsluftare |
| Nyans | Svart |
| Antal (st/pall) | 24 st/pall |
| Vikt | 3,1 kg |
| EAN-nr | 7340018125283 |
