Betongdel för Genomföring Benders Carisma Obehandlad Grafit
454 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Carisma Obehandlad Grafit
454 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Carisma Obehandlad Grafit. Endast hålpannan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | C50101 |
| Serie | Carisma |
| Färg | Grafit |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Enhet | Styck |
| Bygglängd | 310-350 mm |
| Byggbredd | 250 mm |
| Nyans | Grå |
| Vikt | 4,5 kg |
| Typ | Betongdel |
| EAN-nr | 7340018158267 |

