Betongdel för Genomföring Benders Palema Brilliant
fr.436 kr
fr.399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Palema Brilliant
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Betongdel för Genomföring Benders Palema Brilliant används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Brilliant används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Koppar, Skiffer |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 4,5 kg |
| Byggbredd | 300 mm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Nyans | Grå/Svart, Röd/Brun |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Produkttyp | Betongdel |
