Betongdel för Genomföring Benders Palema Candor
fr.399 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Palema Candor
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Betongdel för Genomföring Benders Palema Candor används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Candor används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Kastanjebrun, Mellangrå, Olivgrön, Svart, Tegelröd, Terracottaröd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Typ | Betongdel |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Byggbredd | 300 mm |
| Antal | 32 st/pall |
| Vikt | 4,5 kg |
| Nyans | Brun, Grå, Grön, Röd, Svart |
