Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad
fr.436 kr
fr.399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Palema Obehandlad
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Antik Tegelröd/Svart, Grafit, Tegelröd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Vikt | 4,5 kg |
| Byggbredd | 300 mm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Nyans | Grå, Röd, Röd/Svart |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Produkttyp | Betongdel |
