
Betongdel för Genomföring BendersPalema ObehandladTegelröd
454 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Tegelröd
Beskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Obehandlad används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 050114 |
| Serie | Palema |
| Färg | Tegelröd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Nyans | Röd |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bredd | 330 cm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Produkttyp | Betongdel |
| EAN-nr | 7340018180268 |




