Betongdel för Genomföring Benders Palema StrukturRöd
436 kr
399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

Palema Struktur
Röd
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Betongdel för Genomföring Benders Palema Struktur används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Varumärke
BendersBeskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Struktur används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 050176 |
| Serie | Palema |
| Färg | Röd |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Nyans | Röd |
| Vikt | 4,5 kg |
| Byggbredd | 300 mm |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Antal | 32 st/pall |
| Typ | Betongdel |
| EAN-nr | 7340018152357 |
