
Betongdel för Genomföring BendersPalema YtbehandladTegelröd/Brun
454 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Tegelröd/Brun
Beskrivning
Betongdel för Genomföring Benders Palema Ytbehandlad används för avloppsluftare och genomföringspanna Palema. Passar till Palema.
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 050129 |
| Serie | Palema |
| Färg | Tegelröd/Brun |
| Yta | Obehandlad |
| Material | Betong |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Nyans | Röd/Brun |
| Byggbredd | 300 mm |
| Antal (st/pall) | 32 st/pall |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bygglängd | 315-345 mm |
| Produkttyp | Betongdel |
| EAN-nr | 7340018124330 |










