
Takhuv FreshGalvaniserad
Rek. pris 715 kr
!
fr. 347 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Diameter
Beskrivning
Takhuv Fresh Galvaniserad är en huv av galvaniserad stålplåt med anslutning till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Material | Galvaniserad Stålplåt |
| Diameter | 100, 125, 160 mm |
| Bredd | 225, 315 mm |
| Produkttyp | Takhuv |
| Tillverkarens Art.Nr. | 700520, 700522, 700526 |
| Djup | 225, 315 mm |
| Höjd | 145, 185 mm |
