Takhuv Fresh GalvaniseradØ100 mm
Rek. pris 738 kr
347 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
100 mm
Förväntas åter i lager 2026-06-04
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takhuv Fresh Galvaniserad är en huv av galvaniserad stålplåt med anslutning till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Takhuv Fresh Galvaniserad är en huv av galvaniserad stålplåt med anslutning till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 420493 |
| Färg | Grå |
| Material | Galvaniserad Stålplåt |
| Diameter | 100 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Djup | 225 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 700520 |
| Produkttyp | Takhuv |
| EAN-nr | 7318117005201 |
