Takhuv Fresh GalvaniseradØ160 mm
Rek. pris 909 kr
401 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
160 mm

Galvaniserad
Ø160 mm
401 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Takhuv Fresh Galvaniserad är en huv av galvaniserad stålplåt med anslutning till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Takhuv Fresh Galvaniserad är en huv av galvaniserad stålplåt med anslutning till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 420497 |
| Färg | Grå |
| Material | Galvaniserad Stålplåt |
| Diameter | 160 mm |
| Bredd | 315 mm |
| Djup | 315 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 700526 |
| Produkttyp | Takhuv |
| EAN-nr | 7318117005263 |
