Ventilationshuv Benders Isolerad 1-kanal ExklusivSvart
3 590 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Isolerad 1-kanal Exklusiv
Svart
3 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 499 kr

Ventilationshuv Benders Isolerad 1-kanal Exklusiv används till köksfläkt och värmeåtervinningsaggregat. Levereras komplett. Ventilationshuven är ställbar efter taklutning 14-45 grader. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till takpannor Exklusiv.
Varumärke
BendersBeskrivning
Ventilationshuv Benders Isolerad 1-kanal Exklusiv används till köksfläkt och värmeåtervinningsaggregat. Levereras komplett. Ventilationshuven är ställbar efter taklutning 14-45 grader. Vid lätt undertak behövs Monteringsbeslag. Passar till takpannor Exklusiv.
Diameter 160/125 mm (adapter ingår), håltagning i taket diameter 226 mm.
Brandklass EI 15.
Brandklass EI 15.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Art.Nr. | 052120 |
| Serie | Exklusiv |
| Färg | Svart |
| Material | Plåt |
| Längd | 450 mm |
| Bredd | 550 mm |
| Enhet | Styck |
| Nyans | Svart |
| Antal | 12 st/pall |
| Typ | Ventilationshuv |
| Vikt | 7,5 kg/st |
| EAN-nr | 7340018125528 |
