
Ventilationshuv FreshEGA Rostri CirkulärØ125 mm
Rek. pris 365 kr
!
289 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Bredd

EGA Rostri Cirkulär
Ø125 mm 289 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ventilationshuv Fresh EGA Rostri Cirkulär är en cirkulär utvändig ventilationshuv/-galler i borstat rostfritt stål. Den har en attraktiv design som passar på den moderna fasaden. Anslutning direkt mot ventilationskanal. Den kan användas för en mängd olika applikationer och levereras med insektsnät i rostfritt stål och tillhörande skruv för montering.
Varumärke
Beskrivning
Ventilationshuv Fresh EGA Rostri Cirkulär är en cirkulär utvändig ventilationshuv/-galler i borstat rostfritt stål. Den har en attraktiv design som passar på den moderna fasaden. Anslutning direkt mot ventilationskanal. Den kan användas för en mängd olika applikationer och levereras med insektsnät i rostfritt stål och tillhörande skruv för montering.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
|---|---|
| Art.Nr. | 408066 |
| Serie | EGA |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Material | Rostfritt Stål |
| Diameter | 125 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 451082 |
| Djup | 145 mm |
| Djup | 145 cm |
| Höjd | 132 mm |
| Bredd | 230 cm |
| Produkttyp | Ventilationshuv |
| EAN-nr | 7318114510821 |