Loft-Luft Vindventilator Benders Palema
fr.1 619 kr
fr.1 420 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Palema
1 420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Loft-Luft Vindventilator Benders Palema används vid utluftning av vindsutrymme under undertaket. Levereras komplett med ventilationstakpanna och underbeslag. Vid lätt undertak behövs Rififi.
Varumärke
BendersBeskrivning
Loft-Luft Vindventilator Benders Palema används vid utluftning av vindsutrymme under undertaket. Levereras komplett med ventilationstakpanna och underbeslag. Vid lätt undertak behövs Rififi.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plast |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Typ | Vindventilator |
| Vikt | 1,6 kg |
| Nyans | Röd, Svart |
