Sky-Vent Takpanneventilator Benders Palema
fr.1 667 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Palema
1 667 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sky-Vent Takpanneventilator Benders Palema används för evakuering av luft från ex badrum, toalett och bastu. Kan anslutas till mindre fläkt. Får ej anslutas till spisfläkt.
Varumärke
BendersBeskrivning
Sky-Vent Takpanneventilator Benders Palema används för evakuering av luft från ex badrum, toalett och bastu. Kan anslutas till mindre fläkt. Får ej anslutas till spisfläkt.
Sky-Vent kan anslutas 110 mm PVC-rör eller 125 mm och 100 mm spirorör. Vid lätt undertak behövs Rififi.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
| Serie | Palema |
| Färg | Svart, Tegelröd |
| Material | Plast |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Antal | 12 st/pall |
| Typ | Takpanneventilator |
| Vikt | 1,7 kg |
| Nyans | Röd, Svart |
