
Sky-Vent Takpanneventilator BendersPalemaSvart
1 667 kr1 889 kr
Spara 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg

Palema
Svart1 667 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sky-Vent Takpanneventilator Benders Palema används för evakuering av luft från ex badrum, toalett och bastu. Kan anslutas till mindre fläkt. Får ej anslutas till spisfläkt.
Sky-Vent kan anslutas 110 mm PVC-rör eller 125 mm och 100 mm spirorör. Vid lätt undertak behövs Rififi.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Benders |
|---|---|
| Art.Nr. | 054520 |
| Serie | Palema |
| Färg | Svart |
| Material | Plast |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 330 mm |
| Enhet | Styck |
| Nyans | Svart |
| Antal | 12 st/pall |
| Vikt | 1,7 kg |
| Typ | Takpanneventilator |
| EAN-nr | 7340018126280 |
