Anslutningskabel Ebeco Multimat 110/300 W
Rek. pris 690 kr
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Multimat 110/300 W
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EbecoBeskrivning
Anslutningskabel Ebeco Multimat 110/300 W köpes separat till Multimat 300 W och 110 W
Max temperatur: 60 °C
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ebeco |
| Art.Nr. | 8961116 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Anslutningskabel |
| Material | PA (polyamid) |
| Längd | 2500 mm |
| Höjd | 10,2 mm |
| Spänning | 230 V |
| Area | 1,5 m² |
| Bredd | 10,2 mm |
| Serie | Multimat |
| Djup | 300 mm |
| EAN-nr | 7330778611164 |

