Förlängsningskabel Ebeco Multimat
Rek. pris 371 kr
fr.212 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Multimat
212 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EbecoBeskrivning
Förlängningskabel som köpes separat till Multimat 300 W och 110 W
Max temperatur: 60 °C
Egenskaper
| Varumärke | Ebeco |
| IP-Klassning | IP68 |
| Produkttyp | Förlängningskabel |
| Material | PA (polyamid) |
| Höjd | 10,7 mm |
| Spänning | 230 V |
| Area | 1,5 m² |
| Bredd | 10,7 mm |
| Serie | Multimat |
| Längd | 500, 1000, 3000 mm |
| Kabellängd | 1, 3, 0,5 m |
| Djup | 100, 200, 300 mm |

