Förlängsningskabel Ebeco Multimat1 Meter
Rek. pris 404 kr
231 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1000 mm

Multimat
1 Meter
231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
EbecoBeskrivning
Förlängningskabel som köpes separat till Multimat 300 W och 110 W
Max temperatur: 60 °C
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ebeco |
| Art.Nr. | 8961118 |
| Längd | 1000 mm |
| Kabellängd | 1 m |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP68 |
| Typ | Förlängningskabel |
| Material | PA (polyamid) |
| Höjd | 10,7 mm |
| Spänning | 230 V |
| Area | 1,5 m² |
| Bredd | 10,7 mm |
| Serie | Multimat |
| Area | 1,5 m2 |
| EAN-nr | 7330778611188 |

