Värmekabel DEVI DEVIaqua™ 9TLängd: 15 m, Effekt: 135 W
2 650 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
15 m
TermostatTermostat DEVI -10-+50 C
1 510 kr
DEVIaqua™ 9T
Längd: 15 m, Effekt: 135 W
2 650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

DEVIaqua™ 9T (DTIV-9) värmekabel för frostskydd av rör, invändig förläggning komplett med monterad tätning.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIaqua™ 9T (DTIV-9) värmekabel för frostskydd av rör, invändig förläggning komplett med monterad tätning.
Kabeln är miljöanpassad och monteras invändigt i rör eller slang. Effekten 9 W/m klarar av att frostskydda rör max 40 mm med 40 mm isolering ner till -35 °C. Komplett med tätning passande 1" och 3/4" T-rör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8977113 |
| Längd | 15 m |
| Effekt/prestanda | 135 kW |
| Effekt | 135 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 7 mm |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466017470 |
