
Värmekabel DEVIDEVIaqua™ 9TLängd: 25 m, Effekt: 225 W
2 932 kr4 045 kr
Spara 28 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Längd

DEVIaqua™ 9T
Längd: 25 m, Effekt: 225 W2 932 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
DEVIaqua™ 9T (DTIV-9) värmekabel för frostskydd av rör, invändig förläggning komplett med monterad tätning.
Kabeln är miljöanpassad och monteras invändigt i rör eller slang. Effekten 9 W/m klarar av att frostskydda rör max 40 mm med 40 mm isolering ner till -35 °C. Komplett med tätning passande 1" och 3/4" T-rör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
|---|---|
| Art.Nr. | 8977118 |
| Längd | 25 m |
| Typ | Värmekabel |
| Effekt | 225 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 7 mm |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466017487 |

