Värmekabel DEVI DEVIflex 6TLängd: 100 m, Effekt: 635 W
3 292 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
100 m

DEVIflex 6T
Längd: 100 m, Effekt: 635 W
3 292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

DEVIflex 6T värmekabel, förläggning i värmeplatta DEVIcell™ under trä, parkett eller laminatgolv och även i golvbruk där endast komfortvärme önskas.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIflex 6T värmekabel, förläggning i värmeplatta DEVIcell™ under trä, parkett eller laminatgolv och även i golvbruk där endast komfortvärme önskas.
Miljöanpassad och metermärkt värmekabel. Kabeln läggs i plattans spårade mönster och täcks med aluminiumtejp. Kabeln är även lämplig för komfortvärme i golvkonstruktioner. Temperaturen skall begränsas enligt golvtillverkarens rekommendationer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8970607 |
| Längd | 100 m |
| Effekt/prestanda | 635 kW |
| Effekt | 635 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 6,9 mm |
| Typ | Värmekabel |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466223437 |
