
Värmekabel DEVIDEVIflex 6TLängd: 180 m, Effekt: 1100 W
4 745 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Längd

DEVIflex 6T
Längd: 180 m, Effekt: 1100 W4 745 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
DEVIflex 6T värmekabel, förläggning i värmeplatta DEVIcell™ under trä, parkett eller laminatgolv och även i golvbruk där endast komfortvärme önskas.
Miljöanpassad och metermärkt värmekabel. Kabeln läggs i plattans spårade mönster och täcks med aluminiumtejp. Kabeln är även lämplig för komfortvärme i golvkonstruktioner. Temperaturen skall begränsas enligt golvtillverkarens rekommendationer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
|---|---|
| Art.Nr. | 8970612 |
| Längd | 180 m |
| Typ | Värmekabel |
| Effekt | 1100 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 6,9 mm |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466223482 |
