Värmekabel DEVI DEVIiceguard™Längd: 8 m
1 859 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
8 m
TermostatTermostat DEVI -10-+10 C
1 330 kr
DEVIiceguard™
Längd: 8 m
1 859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

DEVIiceguard™ 18-36 Readymade självbegränsande värmekabel för snösmältning i hängrännor och stuprör.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVIiceguard™ 18-36 Readymade självbegränsande värmekabel för snösmältning i hängrännor och stuprör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8976024 |
| Längd | 8 m |
| Typ | Värmekabel |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 5,8 mm |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466202708 |
