Värmekabelmatta DEVI DEVImat™ Free 100T
fr.1 171 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

DEVImat™ Free 100T
1 171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

DEVImat™ Free 100T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk som under klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering. Bygghöjd 3 mm.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVImat™ Free 100T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk som under klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering. Bygghöjd 3 mm.
Miljöanpassad DEVImat™ Free 100T (DTIF) är godkänd för förläggning direkt på brännbart material. Mattan rullas ut på primat underlag och spacklas sedan enligt bruktillverkarens anvisningar. Temperaturbegränsad till max +35 °C via kompletterad termostat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Längd | 2, 3, 6, 14 m |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 3 mm |
| Typ | Värmekabelmatta |
| Bredd | 500 mm |
| Termostat | Nej |
| Area | 1, 3, 7, 1,5 m² |
| Effekt/prestanda | 100, 150, 300, 700 kW |
| Area | 1, 3, 7, 1,5 m2 |
| Effekt | 100, 150, 300, 700 W |
