Värmekabelmatta DEVI DEVImat™ Free 100TLängd: 3 m, Effekt: 150 W
1 219 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
3 m

DEVImat™ Free 100T
Längd: 3 m, Effekt: 150 W
1 219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

DEVImat™ Free 100T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk som under klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering. Bygghöjd 3 mm.
Varumärke
DEVIBeskrivning
DEVImat™ Free 100T (DTIF) självhäftande värmekabelmatta för förläggning i golvbruk som under klinker, plastmatta, trä eller laminatgolv, vid nybyggnation eller renovering. Bygghöjd 3 mm.
Miljöanpassad DEVImat™ Free 100T (DTIF) är godkänd för förläggning direkt på brännbart material. Mattan rullas ut på primat underlag och spacklas sedan enligt bruktillverkarens anvisningar. Temperaturbegränsad till max +35 °C via kompletterad termostat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | DEVI |
| Art.Nr. | 8978045 |
| Längd | 3 m |
| Area | 1,5 m² |
| Effekt/prestanda | 150 W |
| Effekt | 150 W |
| Area | 1,5 m2 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 3 mm |
| Typ | Värmekabelmatta |
| Bredd | 500 mm |
| Termostat | Nej |
| EAN-nr | 5703466099537 |
