Filter Acetec PD250 3-pack
493 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

PD250 3-pack
493 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Acetec PD250 Filter Innehåller 3st filter som passar avfuktare PD250. Passar även avfuktare tillverkade före serienummer PD2501696.
Varumärke
AcetecBeskrivning
Acetec PD250 Filter Innehåller 3st filter som passar avfuktare PD250. Passar även avfuktare tillverkade före serienummer PD2501696.
Recensioner
Barbro SVerifierad köpare
för 2 år sedanBehövde filtret till luftavfuktare
+ Passa perfekt
- Priset lite dyr
Egenskaper
| Varumärke | Acetec |
| Art.Nr. | 20504 |
| Djup | 200 mm |
| Filterklass | G4 |
| Höjd | 50 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7350072460107 |
