Golvstativ Metro ThermTill 110-160 l Emaljerad varmvattenberedare
Rek. pris 2 000 kr
1 875 kr
1 685 krSpara 10 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Vikt:
5,5 kg

Golvstativ Metro Therm
Till 110-160 l Emaljerad varmvattenberedare
1 685 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Metro ThermBeskrivning
Golvstativ Metro Therm som passar till Metro Therms vattenberedare.
Detta golvstativ passar till Metro Therms 110-160 liters emaljerade varmvattenberedare.
Recensioner
Robert Verifierad köpare
för 1 år sedanHar samma fabrikat sedan tidigare.
Egenskaper
| Varumärke | Metro Therm |
| Art.Nr. | 1162401000 |
| Passar till | 110-160 l Emaljerad varmvattenberedare |
| Vikt | 5,5 kg |
| Djup | 485 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Typ | Golvstativ |
| Bredd | 440 mm |
| RSK-nr | 6949744 |
| EAN-nr | 5708512017176 |


