Varmvattenberedare Hajdu 150-200 L200 L, 3-fas
12 450 kr
9 408 krSpara 24 %Kampanj22 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Volym:
200 l
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
BenställningBenställning Malmbergs 50-200 L 3 ben
1 433 kr
150-200 L
200 L, 3-fas
9 408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Varmvattenberedare Hajdu 150-200 L är en effektiv beredare som levereras utan kabel och har en omkopplingsbar fasanslutning. Varmvattenberedaren ska monteras lodrätt. Den har ett ytterhölje av lackerad plåt och har en emaljerad insida och offeranod för att klara de mest aggressiva vatten. Beredarens isolering är av formgjuten polyuretan vilket ger effektiv isolering som gör att energiförlusterna blir minimala. Den har element av instickstyp och levereras med komplett ventilutrustning och blandningsventil.
Varumärke
HajduBeskrivning
Varmvattenberedare Hajdu 150-200 L är en effektiv beredare som levereras utan kabel och har en omkopplingsbar fasanslutning. Varmvattenberedaren ska monteras lodrätt. Den har ett ytterhölje av lackerad plåt och har en emaljerad insida och offeranod för att klara de mest aggressiva vatten. Beredarens isolering är av formgjuten polyuretan vilket ger effektiv isolering som gör att energiförlusterna blir minimala. Den har element av instickstyp och levereras med komplett ventilutrustning och blandningsventil.
Övrigt
- Omkopplingsbar 3-fas
- 200 liter
- Omkopplingsbar 3-fas
- 200 liter
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hajdu |
| Art.Nr. | 8818830 |
| Volym | 200 l |
| Utförande | Vägghängd |
| Energieffektivitet | C |
| Typ | Varmvattenberedare |
| Bredd | 600 mm |
| Deklarerad belastningsprofil | XL |
| Diameter | 544 mm |
| Höjd | 1365 mm |
| Effekt | 2400 W |
| Effekt/prestanda | 2400 W |
| Energiförbrukning | 4453 kWh/år |
| Vikt | 66 kg |
| Färg | Vit |
| Temperatur | 0-65 °C |
| Spänning | 230 V |
| Bullernivå | 15 dBa dB(A) |
| EAN-nr | 5995935926424 |
